Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Kanapa Lena

Stylowa i niewielka kanapa to marzenie wszystkich posiadaczy mieszkań o mniejszym metrażu. Mebel taki jak kanapa Lena bardzo szybko sprawi, że pokój dzienny stanie się klimatyczny i nowoczesny. Trzeba przyznać, że kanapa Lena to mebel wyjątkowy. Pomimo średniej wielkości prezentuje się równie okazale jak jego więksi koledzy. Sekret leży w designie i pomysłowości projektantów, którzy wykazali się dużą kreatywnością przy planowaniu wyglądu kanapy Lena.

Stylowe podłokietniki wykonane z drewna wyglądają bardzo efektownie i ożywiają całość. Oparcie złożone z dwóch dużych poduszek świetnie uzupełniane jest przez wysokie i płaskie siedzisko. Wszystkie te elementy nadają kanapie Lena niepowtarzalnego wyglądu, któremu trudno jest się oprzeć.

Mimo swoich niedużych rozmiarów wymiarów kanapa Lena posiada kluczową dla tego typu mebli funkcję rozkładania umożliwiającą wygodne spanie. Po rozłożeniu kanapa osiąga imponującą długość równą 203 cm. Wspaniały wynika jak na mebel o tak niepozornych rozmiarach.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard


  • Schody drewniane
  • Tanie meble
  • Galeria mebli
Previous Next