Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Kanapa Comos

Nawet najlepiej urządzony salon i pokój dzienny będą świecić pustką jeśli nie znajdzie się w nich gustowny i przyciągający spojrzenia mebel wypoczynkowy. Poza stałym wyposażeniem na jakie składają się meble systemowe czy też meblościanki, meble wypoczynkowe są nieodzownym elementem każdego wnętrza.

Jeżeli w Państwa mieszkaniu brak takiego eleganckiego wypoczynku polecamy kanapę Comos pochodząca z tegorocznej kolekcji. Cechą charakterystyczną kanapy Comos jest ciekawe oparcie przypominające to znane z mebli narożnikowych. Taki patent od razu podnosi atrakcyjność całej kanapy i czyni jej wygląd nieco intrygującym. Stylowym dodatkiem są wysokie metalowe nóżki wykonane na wysoki połysk – to z kolei cecha znamienna dla nowoczesnych mebli wypoczynkowych.

Za dnia kanapa Comos służy swoim wygodnym siedziskiem do siedzenia, natomiast po rozłożeniu doskonale spisuje się jako miejsce do odpoczynku na leżąco i spania. Pierwszorzędne materiały wypełniające oraz obiciowe z pewnością będą służyły przez długie lata.

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard 
tkaniny z grupy standard


  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
  • Tanie meble
Previous Next