Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Kanapa Bari

Posiadacze dużych i wygodnych mebli wypoczynkowych wiedzą z doświadczenia jak bardzo taki mebel potrafi umilić życie. Możliwość odpoczynku na komfortowej kanapie po całym dniu spędzonym w pracy od razu wywołuje uśmiech zadowolenia.

Na stronie Galerie Mebli znajdą Państwo dziesiątki takich właśnie mebli. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej witryny i śledzenia prezentacji najnowszych produktów. Wszystkie kategorie są na bieżąco aktualizowane i stale uzupełniane o nowe i fascynujące meble.

Prezentowana kanapa Bari to znakomitej jakości wypoczynek pochodzący z tegorocznej kolekcji. Kanapa Bari z całą pewnością kwalifikuje się do grupy produktów nowoczesnych, świadczy o tym design i efektowne dodatki takie jak chociażby chromowane nóżki. Charakterystyczna prostokątna bryła korpusu i siedziska posiada ozdobne pionowe przeszycia.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest oparcie przypominające trzy duże poduszki. Dzięki funkcji rozkładania kanapa Bari dostarcza również wygodnego miejsca do spania. Z całą pewnością jest to mebel godny uwagi.

Dostępne materiały obiciowe:

skóra naturalna 
ekoskóra z grupy I standard 
ekoskóra z grupy DC 
tkaniny z grupy I standard 
tkaniny z grupy DC 
wybarwienia drewna


  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next