Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Jadalnie

Jadalnie

Jadalnie to wyjątkowe miejsca, w których wspólnie z rodziną i bliskimi zasiadamy do stołu.

Pięknie i stylowo urządzona jadalnia jest źródłem radości ilekroć się w niej znajdujemy. To magiczne miejsce zarezerwowane jest dla przyjemności i pogodnej atmosfery, która towarzyszy spotkaniom w najbliższym gronie.

Pomysłów na eleganckie urządzenie jadalni są tysiące i każdy z nich znajdzie swojego amatora. Witryna Galerie Mebli postawiła sobie za cel przybliżenie Państwu najciekawszych i najświeższych mebli
do jadalni wraz z przykładowymi aranżacjami.

Chcielibyśmy, aby to właśnie tutaj odnaleźli Państwo swoje źródło inspiracji i wymarzone zestawy meblowe. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prezentacje były zawsze aktualne, dlatego na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i oferty producentów.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej Galerii Mebli i przeglądania wszystkich, bogatych w produkty kategorii. Teraz najciekawsze meble topowych producentów znajdują Państwo w jednym miejscu.

Jadalnia Living

Meble z kolekcji mebli przeznaczonych do jadalni Living, to zupełna nowość w świecie w/w mebli. Meble Living na tle pozostałych serii mebli do jadalni cechują się połączeniem nowoczesności z ponadczasowym zestawieniem. Meble dostępne są w dwóch wartych uwagi zestawieniach kolorystycznych, do dyspozycji otrzymujemy: dąb sonoma + biały połysk oraz dab trufla + latte połysk. Bez wątpienia osoba zainteresowana awangardowymi meblami do jadalni nie będzie miała problemu w wyborze zestawienia kolorystycznego przypadającego do jej gustu.