Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Ławy

Ławy

Ławy to nieodzowne towarzyszki miłych chwil spędzonych z gronie najbliższych przy filiżance kawy. Meble te jednoznacznie kojarzą się z relaksem i odpoczynkiem w przyjemnej atmosferze.

Te wspaniałe meble niemal zawsze występują w otoczeniu foteli, kanap i innych mebli wypoczynkowych. Takie doborowe towarzystwo jest gwarancją dobrze spędzonego czasu.

W odróżnieniu od klasycznych stołów, ławy mają nieco inną budowę, bardziej finezyjne kształty oraz mniejsze rozmiary. Częstym wyposażeniem są pomysłowe schowki oraz drugi blat pełniący rolę miejsca na prasę lub artykuły dekoracyjne.

Interesujące wzornictwo i atrakcyjne opcje wykończeniowe sprawiają, że ławy świetnie sprawdzają się, jako oryginalne ozdoby salonów i pokoi dziennych.

Na stronie Galerie Mebli znajdą Państwo przegląd najciekawszych ofert z kategorii Ławy. Prezentowane meble pochodzą z najnowszych kolekcji krajowych producentów i występują w wielu fantastycznych opcjach wykończenia. Częste aktualizacje naszej witryny zapewniają najświeższe informacje i bieżący przegląd nowych mebli.

Ława Wenecja


Więcej artykułów…