Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Łóżka

Łóżko Scala

Nowoczesność w projektowaniu może przybierać różne postacie. Może być nieustannym gonieniem za trendami i wciąż gnać do przodu. Może także przejawiac w futurystycznych formach i mało zrozumiałych konstrukcjach.
Jest też wariant - ten najciekawszy dla nas klientów - w którym dąży się do projektowani mebli jak najbardziej przyjaznych człowiekowi. Optymalizuje się kształty i poprawia ergonomię tak, aby jak najmniejszym nakładem dać jeszcze więcej.

Prezentowane łóżko Scala to bezwątpienia jeden z najlepszych przykładów takich mebli. Nic w tej konstrukcji nie jest dziełem przypadku. Projektanci zadbali zarówno o część użytkową jak i część estetyczną, które razem tworzą niesamowitą całość.

Łóżko Scala już z daleka wyróżnia się fantastycznie dobranymi kolorami oraz parą tapicerowanych zagłówków umocowanych na płycie tylnej. Tak gustowny i solidny mebel to prawdziwy skarb dla całego mieszkania.
Doskonała prezencja podnosi estetykę całego wnętrza sypialni, natomiast rewelacyjne wykonanie gwarantuje długie i wolne od przykrych niespodzianek użytkowanie.