Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Łóżka

Łóżko Kansas

Nowoczesne łóżko może czasami wywołać spore zdziwienie na twarzach klientów. Współczesne trendy oparte są na efektownych dodatkach, mocnych akcentach i konsekwentnym zerwaniu z tradycją. Preferuje się futurystyczne kształty i wszelką dowolność w łączeniu różnych materiałów. W efekcie powstają meble naprawdę nowoczesne i oryginalne. Ponieważ trend na projektowanie tego typu mebli szybko obiegł wszystkich producentów, błyskawicznie zaczęły pojawiać się liczne oferty tego typu łóżek.

Galerie Mebli jak zawsze starają się wyłonić najciekawsze produkty, zabrać je w odpowiednich kategoriach i przedstawić w przystępny sposób. Łóżko Kansas zdecydowanie należy do mebli o nowoczesnym wyglądzie.
Jest odzwierciedleniem nowego trendu w stylizacji mebli, który z pewnością utrzyma się przez klika następnych lat. Piękne połączenie dwóch kolorów obicia wraz z chromowanymi elementami robi wspaniałe wrażenie. Dodatkowo najwyższa jakość użytych materiałów to zwiastun przyjemności podczas korzystania z tego wspaniałego łóżka oraz jego bezawaryjności.