Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:


Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:


Łóżka tapicerowane

Łóżko Tapicerowane Huron

Nowoczesne meble tapicerowane przyciągają uwagę i potrafią oczarować ciekawymi kształtami i atrakcyjną stylizacją. Meble te wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, którzy pragną zmodernizować swoje sypialnie i salony. Wszechobecny trend na futurystyczne wystroje generuje powstawanie coraz to nowszych mebli.

Tym razem prezentujemy Państwu mebel, który swoim wyglądem z pewnością wpisuje się w nurt nowoczesnych i postępowych łóżek tapicerowanych - łóżko Huron. Ten wysokiej klasy mebel triumfuje na listach popularności dzięki swojej wspaniałej prezencji. Nowatorska linia oparta na łukach i zaokrągleniach podoba się zdecydowanej większości konsumentów. Za ozdobniki służą podwójne pionowe przeszycia idące przez całą wysokość łóżka, aż po czubek płyty tylnej.

Z udogodnień natury technologicznej wypada wspomnieć o stelażu z podnośnikiem, który w łatwy sposób daje dostęp do skrzyni na pościel. Łóżko tapicerowane Huron jest niezwykle dopracowane zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności - polecamy!

Dostępne materiały obiciowe:

ekoskóry z grupy standard
tkaniny z grupy standard