Wybierz interesującą Cię kategorię oraz model mebli:

...

Wybierz interesujący Cię rodzaj tkaniny lub obicia:

Łóżka

Łóżka

Łóżka to podstawowe i niezbędne meble w każdej sypialni. Jakość i rozmiar posiadanego łóżka bezpośrednio wpływa na stan naszego samopoczucia, stopień odpoczynku i zdrowie.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup tego jakże ważnego elementu, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zawartymi w naszej Galerii, być może to właśnie tutaj odkryją Państwo wymarzone meble dla siebie.

Zebraliśmy dla Państwa naszym zdaniem najciekawsze propozycje łóżek dostępnych na rynku. Są to nowoczesne łóżka o nieco futurystycznych kształtach, łóżka tradycyjne, łoża małżeńskie i wiele innych bardzo interesujących produktów.

Szczególny nacisk położony został na zamieszczenie nowości i łóżek cieszących się największą popularnością wśród kupujących.

Jednocześnie polecamy odwiedzenie pokrewnych kategorii takich jak Łóżka tapicerowane oraz Materace zamieszczonych również na stronie Galerie Mebli. W kategoriach tych znajdziecie Państwo prezentacje dalszych mebli i produktów związanych z sypialnią.

Łóżko Alabama

Kluczowym elementem w każdej sypialni jest łóżko. To właśnie ten mebel wyznacza charakter danego pomieszczenia i czyni go miejscem, w którym śpimy. Przy obecnym zatrzęsieniu trendów i stylizacji sypialnia może wyglądać naprawdę różnorako, jedna ich cechą wspólną jest właśnie łóżko. Wybór łóżka to rzecz jasna kolejne po stylizacji całej sypialni poważne zagadnienie.

Ofert i modeli jest bezliku, dlatego Galerie Mebli starannie wyselekcjonowały dla Państwa te najciekawsze, aby zaoszczędzić czasu i energii potrzebnej na poszukiwania.

Doskonałą propozycją jest łóżko Alabama, duże dwu osobowe łoże o nowoczesnej linii. Projektanci wspaniale wyważyli proporcje pomiędzy elegancją, a meblem na każdy dzień. Delikatna, lecz wyraźna ozdoba w postaci jaśniejszych pionowych pasków na brzegach dodaje smaku i świadczy o dobrym guście. Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie do korpusu tradycyjnej wysokiej płyty tylnej.

Naszym zdaniem jedno z najbardziej stylowych łóżek tego roku.


Więcej artykułów…
  • Tanie meble
  • Schody drewniane
  • Galeria mebli
Previous Next